استارتاپ ویکند کارآفرینی زنان

توضیحات تکمیلی و ثبت نام

برای کاربران سایت کارنونت و دانشجویان کارآفرینی 50 درصد کد تخفیف karami_tech در نظر گرفته شده است

  

راه اندازی یک کسب و کار گروهی در 54 ساعت


کانون کارآفرینی  ایران 

5 الی 7 شهریور 1393

info@startupweekend.ir

 

 

تهران میزبان رویداد استارتاپ ویکند زنان

 

به دنبال برگزاری موفق هشت دوره از این رویداد، کانون کارآفرینی ایران در نظر دارد نهمین استارتاپ ویکند تهران را با همکاری بنیاد توسعه کارافرینی زنان و جوانان، انجمن زنان مدیر کارآفرین، انجمن ملی زنان کارآفرین و کانون زنان بازرگان ایران، در تاریخ 5 الی 7 شهریور 93 برگزار نماید. هدف این رویداد، آموزش شروع یک کسب و کار و شبکه سازی میان کارآفرینان جوان و با انگیزه میباشد. طی این دوره، شرکت کنندگان پر انرژی شامل ایده پردازان، برنامه نویسان، مدیران تجاری، بازاریاب ها و طراحان گرافیک گرد هم آمده تا طی ۵۴ ساعت ایده هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده ای را اجرا کند. بیش از 70% از ثبت نامی های این دوره از استارتاپ ویکند را زنانی تشکیل خواهند داد که به کارآفرینی و شروع یک کسب و کار علاقه مند هستند و اکثر مربیان و داوران نیز از بانوان موفق و کارآفرین ایرانی انتخاب شده اند.

 

روند این دوره

روز اول: چهارشنبه در مراسم افتتاحیه، هر یک از شرکت کنندگانی که ایده ای برای شروع یک کسب و کار دارد این فرصت را دارد که در 60 ثانیه ایده خود را به دیگر شرکت کنندگان ارائه دهد. 10 ایده به عنوان ایده های برتر انتخاب شده و 10 تیم برای اجرای آن ایده ها تشکیل میشود.

روز دوم و سوم: افراد تیم بر اساس استعداد هایشان تقسیم وظیفه کرده و قسمتی مدل تجاری این کسب و کار، و دیگران روی محصول اولیه کار میکنند. مربیان باتجربه ای نیز که خود از کارآفرینان موفق انتخاب شده اند، تیم ها را راهنمایی کرده و تجربیات خود را به آنها منتقل میکنند.

اختتامیه: در روز جمعه عصر، هر تیم 10 دقیقه فعالیت های خود را به هیئت داوران توضیح داده و داوران بعد از مشورت، تیم های اول تا سوم را انتخاب میکنند. این تیمها جوایز ارزنده ای برای پیشبرد و عملی تر کردن استارتاپ خود دریافت میکنند.

 

توضیحات تکمیلی و ثبت نام

برای کاربران سایت کارنونت و دانشجویان کارآفرینی 50 درصد کد تخفیف karami_tech در نظر گرفته شده است


زمان برگزاری استارتاپ ویکند از ساعت 4 بعدازظهر روز چهارشنبه تا 9 شب روز جمعه می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه و شرایط ثبت نام به سایت http://tehran.startupweekend.ir مراجعه نمایید.

کاربران آنلاین | گروه ها | درباره ما | تماس با ما | قوانین | همکاری با ما