قوانین


فهرست مطالب


توافقنامه


الف – شرايط عضويت
ب_اطلاعات خصوصي
ج - شرايط استفاده
د - حقوق مالکيت معنوي
ح - شرايط فعاليت در کارنونت دات کام


توافق نامه
متن اين توافقنامه متعلق به کارنونت دات کام و کليه حقوق انتشار آن محفوظ است و علاوه بر مفاد زير کارنونت دات کام به عنوان يک سايت ايراني از قوانين مقررات جمهوري اسلامي ايران تبعيت مي نمايد.
قواعد و قوانين زير مربوط به شرايط عضويت و بهره برداري از سايت کارنونت دات کام مي باشد . عضويت در سايت به معني اطلاع کامل از متن و پذيرش شرايط آن است.
کارنونت کام ميتواند هر قسمتي از اين قرارداد را در هرموقع تغيير دهد. متن قرارداد هميشه بر روي سايت قابل مشاهده است. در هر زمانيکه با اين قرارداد مخالف بوديد ميتوانيد عضويت خود را از سايت حذف کنيد.
اين توافق نامه در تمام صفحات سايت(انتهاي هر صفحه) با عنوان " قوانين سايت "موجود و قابل مشاهده است.


الف – شرايط عضويت
تمامي کاربران مي بايست در هنگام ثبت نام در سايت ،از کلمات مناسب جهت نام کاربري خود استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب بدون اخطار قبلي اشتراک کاربرحذف و دسترسي وي به سايت قطع خواهد شد .


ب – اطلاعات خصوصي

آدرسهاي ايميل شما براي عموم قابل مشاهده نيست و فقط توسط اشخاصي که شما آنها را به عنوان دوستتان به ليست اضافه کرده ايد در دسترس خواهد بود. ما ايميل شما را به هيچ شخص يا گروه يا شرکت ديگري فاش نميکنيم.
مسووليت حفظ رمز عبور به عهده خود کاربر مي باشد در صورتيکه کلمه عبور خودرا فراموش کرده ايد با استفاده از لينک 'فراموشي کلمه رمز' ميتوانيد آنرا دريافت کنيد. مسئولين سايت به هيچ عنوان نسبت به ارسال دستي اين اطلاعات اقدام نخواهند کرد.


ج – شرايط استفاده
اعضاء مجاز به درج اطلاعات محرمانه مملکتي ، اطلاعات محرمانه اشخاص ديگر ، مطالب نفرت آميز، پورنو ، غير اخلاقي و غير قانوني برروي اين سايت نيستند.
کارنونت دات کام خود را مجاز به کنترل مطالبي که بر روي سايت قرار داده شوند مي داند ولي خود را ملزم به اين مسئله نمي داند. مسئوليت کليه مطالب قرارداده شده روي سايت به عهده قرار دهنده اطلاعات است و اشخاص نبايد مطالب نامناسب را برروي اين سايت قراردهند.
 کارنونت دات کام گاها براي اطلاع يافتن شما از مطالب مهم ( دريافت پيام در صندوق پيام) به شما ايميل هايي را ارسال ميکند. شما بدينوسيله موافقت خود را با دريافت اينگونه ايميل ها اعلام ميداريد.
سايت کارنونت دات کام ميتواند در صورت تخلف از قوانين سايت، عضويت اعضاء متخلف را حذف يا تحريم کند. کلوب دات کام خود را موظف به توضيح علت اين موارد نميداند.
براي پاسخگويي به مشکلات و درخواست هاي کاربران ،سايت از قسمت پشتيباني برخوردار است ولي هيچگونه تعهدي نسبت به سرعت پاسخگوئي ، عدم پاسخگوئي به سوالات و غيره ندارد.
هر کاربر تنها مجاز به انتخاب يک حساب کاربري بوده و ايجاد بيشتر از يک حساب کاربري در صورتي که بمنظور فروش يا به جهت تهيه آمار غير واقعي براي عضوگيري ،لايک، بازنشر،يا عملکردهاي ديگر سايت صورت پذيرفته باشد، مسدود شدن دائمي را به همراه خواهد داشت.
فعاليت هاي تبليغاتي با کاربري جعلي و اسپم و يا استفاده از نرم افزار به منظور افزايش تعداد اعضا و دست کاري آمار در سايت مجاز نيست و مديريت سايت مي تواند در خصوص توقف و يا ادامه فعاليت کاربران و يا کلوب هاي خاطي تصميم لازم را اتخاذ نمايد.


د- حقوق مالکيت معنوي
استفاده از مطالب قرارگرفته بر روي اين سايت در جاي ديگر مجاز نمي باشد. بخصوص اطلاعات شخصي افراد ، عکس آنها و مطالب مربوط به آنها قابل استفاده در هر مکان ديگري بغير از اين سايت نيست .
کليه محتويات نرم افزاري و ابداعات و طرحهاي سايت کارنونت دات کام متعلق به اين سايت بوده و کليه حقوق آنها متعلق به اين سايت است.
سايت مجاز است به هر نحوي که بخواهد از مطالب قرارگرفته برروي سايتها و پروفايل ها که قانونا متعلق به شخص يا نشريه يا سازمان ديگري نباشد استفاده نمايد ( مثلا آنها را بصورت برگزيده در قسمت ديگري از سايت نمايش دهد).
مسئوليت درج بدون مجوز کليه مطالبي که حقوق مالکيت معنوي آن متعلق به اشخاص حقيقي يا حقوقي است ، بر عهده کاربر مي باشد.


ح - شرايط فعاليت در کارنونت دات کام

پيشنهاد و يا تشويق به هر نوع فعاليت غير قانوني در سايت ممنوع مي باشد.
کارنونت دات کام سايتي براي فعاليتهاي کارآفرينانه است. لذا بحثهاي سياسي جنجال برانگيز در آن مجاز نمي باشد.
بکار بردن کلمات و يا تصاوير خلاف شئونات اخلاقي و مذهبي ممنوع است.
قرار دادن تصاوير و طرح و کاريکاتورهاي ترسناک؛ رعب انگيز؛ دل‌خراش؛ غير اخلاقي؛ پوشش کم و نامناسب؛ مستهجن؛ و تصاوير موهن سياسي و مذهبي در هيچ يک از قسمت هاي سايت مجاز نيست.
درج مطالب مستهجن و مبتذل،افترا آميز ،موهن و غير اخلاقي ، بي حرمتي به مقدسات فرهنگي و مذهبي در تمام قسمت ها خلاف مقررات است.
درج هرگونه محتواي قوميت گرايي و تفرقه افکني در سايت ممنوع است.
از تهديد، اذيت و آزار، تجاوز وحمله به حقوق ديگران جداً خودداري نمائيد.
استفاده از ربات هاي هوشمند در پروفايل ها اکيدا ممنوع مي باشد .
کابران موظفند علاوه بر رعايت مقررات فعاليت در کارنونت دات کام از قوانين جرائم رايانه اي پيروي نمايند.
با کاربراني که به شرايط فوق بي توجهي نمايند ،حسب مورد برخورد مقتضي خواهد شد.
اطلاعيه هايي که توسط تيم مديريت بصورت موردي به اطلاع کاربران مي رسد در حکم مقررات فعاليت در سايت بوده و رعايت مفاد آن الزامي است.

 

کاربران آنلاین | گروه ها | درباره ما | تماس با ما | قوانین | همکاری با ما