کارشناسی | کشاورزی | فردوسی مشهد | اقتصادکشاورزی
دانشجو
24دی1394
همايش بوم گردي و توسعه پايدار در خراسان رضوي با تاكيد بر شهرستان طرقبه شانديز برگزار شد.
همايش بوم گردي و توسعه پايدار در خراسان رضوي با تاكيد بر شهرستان طرقبه شانديز توسط انجمن پارسه دوستاداران ميراث فرهنگي و انجمن علمي گردشگري ايران شعبه خراسان رضوي عصر روز چهار شنبه 16 دي ماه 1394 در محل تالار اجتماعات دانشكده علوم دانشگاه فردوسي مشهد و با همكاري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري خراسان رضوي ، شهردازري طرقبه و دفتر امور روستايي استانداري خراسان رضوي، انجمن ایرانی تاریخ شعبه خراس ...

[ادامه]
| |
1 نفر این را پسندیده است.
افسانه علی حسنی

5شهریور 1394
تیم رباتیک انجمن های علمی مهندسی دانشگاه فردوسی موفق به کسب مقام اول مسابقات رباتیک کشوری شد.
تیم رباتیک انجمن های علمی دانشکده مهندسی با حضور در مسابقات ملی کاچ آمل موفق به کسب افتخار و رتبه اول شد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه فردوسی مشهد،تیم ربات FUM PHYSIO دانشگاه فردوسی مشهد در لیگ ربات های نمایشی مسابقات رباتیک کشوری مقام اول را کسب کرد.

در این مسابقات که مرداد ماه 1394، از طرف مرکز رباتیک کاج آمل تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور و با حضور بالغ بر 200 ...

[ادامه]
| |
4 نفر این را پسندیده اند.
یگانه مهاجر
افسانه علی حسنی
ساره نیکخواه
معصومه احمدی

21فروردین1394
با سلام و تبریک ایام
دو زوج جوان روستایی از جنوب استان کرمان را برای ماه عسل هفته آینده به مشهد می فرستیم. می خواستم بپرسم برای اسکان ایشان محل ارزان و مناسبی سراغ دارید؟

| |

21بهمن1393
موفقيت بزرگ دانشكده كشاورزي دانشگاه فردوسي مشهد
به گزارش روابط عمومي دانشگاه فردوسي مشهد، دانشكده كشاورزي دانشگاه فردوسي مشهد بر اساس رتبه بندي پايگاه استنادي علوم جهان اسلام (ISC)، در بين دانشكده ها و موسسات تحقيقاتي كشورهاي اسلامي در رتبه هشتم و در بين دانشكده هاي كشاورزي ايران در رتبه دوم قرار گرفت.

بر اساس رتبه بندي پايگاه استنادي علوم جهان اسلام (ISC)، 324 دانشگاه و موسسه تحقيقاتي كشورهاي اسلامي رتبه بندي شده اند كه اين رتبه بندي براساس چهار معيار اصلي شامل: مرجعيت علمي، دي ...

[ادامه]
| |
5 نفر این را پسندیده اند.
هدی اسدی
عليرضا جعفر
ساره نیکخواه
نجمه معقول
سمیه کرمی زندی

15بهمن1393
تجليل از پژوهشگران برتر دانشكده كشاورزي
همزمان با آغاز دهه فجر و به منظور تجليل از پژوهشگران برتر دانشكده كشاورزي مراسمي روز يكشنبه 12 بهمن از ساعت 12 تا 14 در مركز رفاهي دانشگاه برگزار شد.

در اين مراسم آقاي دكتر كافي، رئيس دانشگاه، ضمن تشكر از اعضاي هيئت علمي دانشكده بيان داشتند كه دانشكده كشاورزي بسيار پويا و انعطاف پذير ظاهر شده و در رتبه بندي دانشگاه از ديگر دانشكده ها جلوتر است و اميدوارم در سطح كشور درصدر قرار گيرد و در منطقه مطرح شود.

دكتر بهرامي، معاون پژوهش و ...

[ادامه]
| |
2 نفر این را پسندیده اند.
نغمه محمدی
کامران حسن حسین

9بهمن1393
استفاده از نانوذرات طلا در درمان سلول هاي سرطاني توسط پژوهشگران دانشگاه فردوسي مشهد
پژوهشگران دانشگاه هاي فردوسي مشهد و علوم پزشكي مشهد موفق شدند از نانوذرات طلا به عنوان حامل عالي براي رساندن مولكول پروتوپورفيرين آبگريز به داخل سلول هاي سرطاني استفاده كنند.

به گزارش خبرنگار روابط عمومي دانشگاه فردوسي مشهد، در اين پژوهش نتايج حاصله نشان داد كه اين نانو ذرات مزدوج مي توانند به عنوان كانديداي موثري در درمان سرطان به طور عام و در اين تحقيق در درمان سرطان خاص بانوان محسوب شوند.
...

[ادامه]
| |
5 نفر این را پسندیده اند.
ساره نیکخواه
سمیه کرمی زندی
کامران حسن حسین
Morteza G.Khorram
نجمه معقول

5بهمن1393
فیلم تولید و بسته بندی زعفران در افغانستان
شبکه خبری آموزشی گیاهان دارویی دو فیلم در مورد تولید و بسته بندی زعفران در افغانستان را به شما مخاطبین گرامی تقدیم می نماید

| |
1 نفر این را پسندیده است.
ساره نیکخواه

5بهمن1393
ساخت دستگاه ثبت داده هاي محیطی با نام تجاري REC-P55 در دانشگاه فردوسی مشهد
ساخت دستگاه ثبت داده­هاي محیطی با نام تجاري REC-P55 توسط دکتر حسین انصاری دانشیار دانشگاه و مهندس محمد حسن پور دانشجوي گروه علوم و مهندسی آب دانشگاه فردوسی مشهد ساخته شد.

دستگاه اندازه گیری و ثبت داده­هاي محیطی REC-P55 که برای اولین بار و با تلاش چندين ساله دکتر حسین انصاری دانشیار و مهندس محمد حسن ­پور دانشجوي گروه علوم و مهندسی آب دانشگاه فردوسی مشهد ساخته شده، امکان ثبت داده­هاي خاك (شامل رطوبت، دما و ...

[ادامه]
| |
2 نفر این را پسندیده اند.
سمیه کرمی زندی
امان محمد حمیدزاده

29دی1393
ده درس رهبری که وارن بافت به ما می‌آموزد
اختصاصی سایت صنعت: چه کسی می‌تواند وارن بافت که 99 درصد از ثروت خود را به خیریه اختصاص می‌دهد را مورد تمجید قرار ندهد؟
آن ثروت حدود 40 میلیارد دلار ارزش دارد. او در سن 11 سالگی با فروش روزنامه کار خود را آغاز کرد و اکنون 84 سال دارد بدون اینکه توجهی به سن بازنشستگی داشته باشد.
" دوست دارم راجع به زندگی در سن 84 سالگی بگویم. هرچه‌قدر تا کنون در زندگیم تفریح کرده‌ام هم اکنون همانقدر تفریح می‌کنم. منظور من این است که هر روز همان‌کاری را انجام ...

[ادامه]
| |
8 نفر این را پسندیده اند.
رحيم وثوقي نيري
عليرضا جعفر
کامران حسن حسین
نجمه معقول
ساره نیکخواه
اکرم افتخاری
مهرداد دولابی
امان محمد حمیدزاده

29دی1393
ده شهر دنیا با بیشترین فرصت شغلی
اختصاصی سایت صنعت: مبنی بر گزارش PricewaterhouseCoopERS' ( PwC) در سال 2014 در خصوص Cities of Opportunity ، جویندگان کار متوجه شدند که بهترین شهر‌ها با فرصت شغلی در سراسر دنیا کدام‌ شهرها هستند. در این تحقیق با بکارگیری ده شاخص که به یک شهر متعالی نسبت داده می‌شود، 30 شهر در سراسر دنیا مقایسه شده است و بر اساس اینکه کدام یک دارای فرصت‌ شغلی بیشتری است، دسته‌بندی شده است. در اینجا ده شهر برتر را مورد بررسی قرار داده‌ایم.
10- شیکاگو
امروزه شیکاگو با ...

[ادامه]
| |
7 نفر این را پسندیده اند.
هدی اسدی
رحيم وثوقي نيري
ساره نیکخواه
کامران حسن حسین
نغمه محمدی
مهرداد دولابی
امان محمد حمیدزاده

27دی1393
در ایران۲۳۰۰ نوع دارویی و ۱۷۲۸ گونه گیاهی انحصاری داریم
ابراهیمی در نشست اولین همایش طبیعت‌گردی طب سنتی و گیاهان دارویی که در شهرستان نطنز برگزار می‌شود گفت: در نقشه جامع علمی کشور گیاهان دارویی در اولویت اول قرار گرفته و در معاونت علمی ریاست جمهوری، ستاد طب سنتی مستقر شده است.
وی ادامه داد: به مدت ۵ سال است که نمایندگان وزارتخانه‌های مرتبط در این ستاد حضور دارند تا سیاستگذاری‌های لازم را انجام دهند به طوری که از ۴۰ شرکت دانش‌بنیان به ۲۰۰ شرکت در این عرصه افزوده شده است.
ابراهیمی ...

[ادامه]
| |
5 نفر این را پسندیده اند.
کامران حسن حسین
ساره نیکخواه
نجمه معقول
افسانه علی حسنی
رحيم وثوقي نيري

25دی1393
چهارمین سمینار ملی بازاریابی فروش و مدیریت کسب و کار

**سرفصل ها

بازاریابی و فروش
برندینگ
مذاکره

پنل کارآفرینان

**مخاطبین سمینار
مدیران ارشد شرکت ها
مدیران میانی شرکت ها
علاقه مندان به مباحث مدیریت و بازاریابی جهت توسعه فروش
دانشجویان رشته مدیریت
کارشناسان واحدبازاریابی وفروش شرکت ها

کارشناسان واحد تبلیغات،روابط عمومی و R&D

مدیران فروش بیمه

بازرگانان و ...

[ادامه]
| |
3 نفر این را پسندیده اند.
کامران حسن حسین
افسانه علی حسنی
عليرضا جعفر

24دی1393

جشنواره ملی دکتر امیدبیگی و مراسم اهدای جایزه ملی امیدبیگی
شنبه، ۲۰ دی ۱۳۹۳


شبکه خبری آموزشی گیاهان دارویی اولین جشنواره ملی دکتر امیدبیگی همراه با مراسم اهدای جایزه ملی دکتر امیدبیگی را برگزار می کند.

مرحوم دکتر رضا امیدبیگی

شبکه خبری آموزشی گیاهان دارویی با هدف بزرگداشت زحمات استاد مسلم گیاهان دارویی ایران و پدر علوم نوین تولید و فرآوری گیاهان دارویی مرحوم پروفسور رضا امیدبیگی و همچنین در راستای ایجاد شور و انگیزه ی تلاش و مجاهدت علمی در بین دا ...

[ادامه]
| |
5 نفر این را پسندیده اند.
کامران حسن حسین
هدی اسدی
ابراهیم مسعودی
نجمه معقول
ساره نیکخواه

23دی1393
به نام خدا
با سلام
من شنیده ام که در شهر مشهد تعدادی زائر سرا وجو دارد که از زائرین به صورت رایگان پذیرائیی می کنند یعنی به اونها جا میدهند یا غذا می دهند میشه اگر چنین چیزی صحت داشته باشد یکی از اونها رو برای من معرفی کنید

| |

20دی1393

حامد آقایی
اولین و تنها بنیان گذار مهندسی ذهن در ایران

مشخصات :
حامد آقایی
تحصیلات :
قرآن
DBA دکترای
MBA ارشد
ارشد سازه
لیسانس عمران
فوق دیپلم ساختمان
ارشد روانشناسی عمومی(د) و لیسانس مدیریت خانواده(د)ت.ن
متولد۰۵/۰۲/ ۱۳۶۳
سوابق کاری :
بنیانگذار مهندسی ذهن با نگرش ایرانی اسلامی
ثبت کننده رشته مهندسی ذهن برای اولین بار در وزارت علوم و تحقیقات و فناوری(باهمکاری موسسه آموزش عالی آزاد خلاقان)
ث ...

[ادامه]
| |
3 نفر این را پسندیده اند.
کامران حسن حسین
سمیه کرمی زندی
نغمه محمدی

18دی1393
درخشش صنایع دستی ایران در میلان
تاریخ خبر :1393/10/17-دنیای اقتصاد :در نوزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنایع‌دستی امسال در شهر میلان ایتالیا، هنرمندان ایرانی توانستند به فروشی بالغ بر 78 هزار و 600 دلار یعنی رقمی حدود 260 میلیون تومان دست پیدا کنند. این رقم با توجه به تعداد معدود هنرمندان (6نفر) و زمان کوتاه آن، رقم قابل ملاحظه‌ای است. به نقل از روابط عمومی معاونت صنایع دستی کشور، در این نمایشگاه همچنین، ایران به‌عنوان فعال‌ترین و مهم‌ترین کشور حاضر در زمینه تولید و تنوع محصولات صنایع دست ...

[ادامه]
| |
3 نفر این را پسندیده اند.
هادی فلاحی
هدی اسدی
رضا فتحی
هادی فلاحی  در سازمان صنایع دستی هر دوهفته یکبار کارگروهی متشکل از مسئولینن صازمان، اتحادیه صنایع دستی و نماینده تشکلهای غیردولتی برگزار می شود، با هدف آسیب شناسی و بررسی مشکلات صنعتگران صنایع دستی.
جلساتی که از ده سال پیش برگزار شده و همچنان نیز ادامه دارد. حالا کی قرار است به این مشکلات و رفع آنها رسیدگی شود ...
یکی از دستاوردهای اخیر این کارگروه حذف بیمه هنرمندان و صنعتگران بود که این هفته تصویب شد. احتمالا مشکل اصلی صنایع دستی همین موضوع بیمه بوده است!!!
19دی1393
هادی فلاحی  ایران در تنوع و مرغوبیت صنایع دستی مقام نسخیت جهانی را دارد. در حجم تولید و صادرات مقام هشتم را ...
علی رغم این ظرفیت و مزیت نسبی حمایت از این هنر صنعت در سطوح ملی فوق العاده حداقلی بوده و این بخش کاملا سیاست زده شده است.
19دی1393

18دی1393
نکاتی جالب برای ساده تر کردن زندگی
سلامت نیوز: فکر می‌کنید زندگی سختی دارید، روزگار برایتان ناعادلانه رقم خورده است، و شما فقط می‌خواهید زندگی ساده‌ای داشته باشید، درست مثل وقتی بچه بودید… به گزارش سلامت نیوز به نقل از سایت مردمان، این ۴۷ روش به شما کمک خواهد کرد زندگی‌تان را دوباره مثل دوران کودکی‌تان ساده کنید: 1- با دیگران حرف بزنید، توقع نداشته باشید بتوانید آنچه در فکر دیگران می‌گذرد را حدس بزنید. 2- با اطرافیانتان دوستانه برخورد کنید. لبخند زدن روزتان را به کلی تغییر خواهد داد. 3- قدر ...

[ادامه]
| |
4 نفر این را پسندیده اند.
افسانه علی حسنی
رضا دوستی
آرش زارع
نجمه معقول

18دی1393
محقق ایرانی موفق به درمان نوعی بیماری نادر شد.
استفاده از داروهای موجود و بهره گیری از ترکیبی از آنها برای درمان بیماری های سخت و صعب العلاج یکی از مهمترین اتفاقات دنیای پزشکی است که هر بار روی داده با استقبال محافل علمی – پزشکی جهان همراه بوده است. این بار اما یک محقق ایرانی از دپارتمان اختلالات عصبی - عضلانی بیمارستان دانشگاه مارسی به نام شهرام عطاریان در صدر تحقیقاتی از این دست قرار دارد. وی با استفاده از داروهای موجود در بازار شیوه ای منحصربفرد برای درمان اختلالی نادر به نام «Charcot-Ma ...

[ادامه]
| |
1 نفر این را پسندیده است.
نجمه معقول

18دی1393
جهش به زندگی در سال 2039
۲۰۳۹! آن‌قدرها هم دور نیست! اگر عمرمان تا آن زمان قد بدهد، شاید روزی را به چشم ببینیم که می‌شود از مغز نسخه پشتیبانی تهیه کرد! ناتالیا نویسنده کتابی است که در آن به جهان در سال ۲۰۳۹ پرداخته است. این کتاب بر مبنای مصاحبه‌هایی است که او با متخصصان و آینده نگاران مشهور در تمامی زمینه‌ها به انجام رسانده است. از حیطه تحقیقات مغزی گرفته تا شهرسازی. می‌توانید نسخه رایگان این کتاب را ازاینجا دانلود کرده و یا به خلاصه‌ای از ۵ پیش‌بینی جهان در سال ۲۰۳۹ که در اینجا برایتان گرد ...

[ادامه]
| |
1 نفر این را پسندیده است.
مرتضی عباس زاده

18دی1393
اولین باغ گیاهان دارویی فارس احداث می شود.
معاون فنی منابع طبیعی فارس از احداث اولین باغ گیاهان دارویی استان در زرقان با همکاری بخش خصوصی خبر داد.
به نقل از خبرگزاری مهر، علی جواهری با بیان اینکه با توجه به ظرفیت های زیاد استان فارس در زمینه گیاهان دارویی، به منظور آموزش وآشنایی هر چه بیشتر بهره برداران اولین اقدام انجام شده ایجاد کلکسیونی از گیاهان دارویی در سطحی محدود در ایستگاه حسین آباد شیراز بوده، گفت: در مرحله بعد با عقد قراردادی با بخش خصوصی، بحث احداث باغ گیاهان دارویی استان را ...

[ادامه]
| |
3 نفر این را پسندیده اند.
ساره نیکخواه
افسانه علی حسنی
کامران حسن حسین

1 2 3   بعدی

 

 

مشاوره کسب و کار

 

 

 

 

 

  

 


دانلودهای ویژه

 

 

 

 

 

 

 آرشیو مجلات و روزنامه ها
آرشيو ويدئو ها

 

 


رویدادهای ویژه

 


 


 

 

 

 
 

 

 

 


دوستان
همه دوستان
کاربران آنلاین | گروه ها | درباره ما | تماس با ما | قوانین | همکاری با ما