راهنمای ورودی جدید
نظرسنجی
در شبکه کارآفرینان به دنبال چه هستید؟


جدیدترین اعضاء
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
انبوه لباس‌های تولیدی و تقاضای اندک بازار

ئيس اتحاديه پوشاك تهران با اعلام اينكه انواع پوشاك به وفور در بازار موجود است و در اين ميان فروشنده به دنبال تقاضاست، اظهار داشت: در حال حاضر تراكم واحدهاي صنفي پوشاك زياد بوده و بازار مملو از انواع پوشاك است.
ابوالقاسم شيرازي در گفت‌وگو با «كسب‌وكار» با اشاره به اينكه با قيمت‌گذاري در بخش پوشاك مخالف هستم، افزود: در بخش پوشاك عرضه بيش از تقاضاست. اگر بازار به سمت رقابتي شدن پيش برود و از قيمت‌گذاري‌ها فاصله بگيريم، اين صنعت پيشرفت قابل ملاحظه‌اي خواهد داشت. قيمت‌گذاري در صنعت پوشاك بايد بر اساس عرضه و تقاضا باشد چراكه خريدار به اندازه كافي حق انتخاب دارد و در اين راستا اكثر مردم هم به دنبال اجناس ارزان‌تر همراه با كيفيت قابل قبول هستند. همچنين اعتقاد داريم اگر عرضه‌كننده به‌واسطه قوانين سخت ابلاغ شده، در محدوديت قرار بگيرد، به‌طور حتم قيمت‌هاي سليقه‌اي ارائه خواهد داد.

خدمات پس از فروش در صنعت پوشاك جزو موارد قانوني است
شيرازي با اعلام اينكه اين اتحاديه داراي ۲۰ هزار عضو جواز‌دار است، گفت: اتحاديه همواره به دنبال رعايت حقوق مصرف‌كنندگان بوده و به واحدهاي صنفي تحت پوشش اين اتحاديه اعلام كرديم كه مشتري بايد تكريم شود و در اين ميان فروشندگان را ملزم به ارائه فاكتور به مشتري و الحاق برچسب قيمت روي كالا كرده‌ايم.
اين مقام مسئول در اتحاديه پوشاك تهران ارائه خدمات پس از فروش را جزو موارد قانوني در صنعت پوشاك دانست و با اعلام اينكه متاسفانه اين موضوع مغفول واقع شده است، گفت: بالا رفتن تعرفه گمركي و ورود انواع پوشاك قاچاق به كشور از مهم‌ترين عواملي است كه به نوعي ضربات سنگيني به توليدكنندگان داخلي وارد كرده است.

 

 

مشاوره کسب و کار

 

 

 

 

 

  

 


دانلودهای ویژه

 

 

 

 

 

 

 آرشیو مجلات و روزنامه ها
آرشيو ويدئو ها

 

 


رویدادهای ویژه

 


 


 

 

 

 
 

 

 

 


کاربران آنلاین | گروه ها | درباره ما | تماس با ما | قوانین | همکاری با ما